Napište mi

 

Pokud mi chcete napsat jakýkoli názor, opište prosím do adresy Vašeho e mailového klienta výhradně odkaz číslo jedna. Poctivě přiznávám, že na některé e maily nemusím odpovědět, buď z časových, nebo rozumových důvodů. Pokouším se odpovědět každému, ale někdy to prostě nejde. Odpovědi na některé připomínky nebo dotazy uveřejňuji průběžně v deníčku. Pokud se ukáže nutnost, zřídím pro takovou aktivitu speciální odkaz a včas na něj upozorním.

Druhá e mailová adresa je určena pro aktivní pracovníky médií, přestože jim četbu těchto stránek nedoporučuji. Opište prosím do adresy Vašeho e mailového klienta výhradně odkaz číslo dva. Tento odkaz také prosím používejte pro Vaše dotazy a případné jiné požadavky (například pro žádost o rozhovor). Tento kontakt je sledován průběžně, i když já nejsem přítomen na webu. Ostatní uživatele webu prosím, aby tuto e mailovou adresu nepoužívali, a moc děkuji za pochopení.

Třetí e mailová adresa je určena pro případy, kdy si budete myslet, že nepoužíváme správně Vaše osobní údaje a v případech jakýchkoli připomínek a dotazů k ochraně Vašich osobních údajů. Dále tehdy, pokud chcete odvolat Váš souhlas s archivací nebo se zpracováním osobních údajů, který jste nám udělili, nebo chcete odvolat Váš souhlas se zpracování Vašich osobních údajů v kontaktních on-line formulářích, nebo chcete odvolat svůj souhlas se zasíláním nekomerčních sdělení. Stejnou adresu také prosím použijte v dalších případech, které stanoví Právní doložka umístěna na webových stránkách AlesHusak.com. Opište prosím do adresy Vašeho e mailového klienta výhradně odkaz číslo tři. Tento kontakt je sledován průběžně, i když já nejsem přítomen na webu. Ostatní uživatele webu prosím, aby tuto e mailovou adresu nepoužívali, a moc děkuji za pochopení.

(01) info@aleshusak.com

(02) media@aleshusak.com

(03) osobniudaje@aleshusak.com